Strona korzysta z plików cookies w celu sprawniejszego działania.
Więcej o plikach cookies i sposobie ich blokowania przeczytać można tutaj.Rozumiem

Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/contable/public_html/load_config.php on line 16
Biuro rachunkowe, księgowe Łódź, Zgierz, Pabianice

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem o bogatym doświadczeniu popartym wieloletnią praktyką menadżerską zdobytą w prowadzeniu działów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych w dużych firmach produkcyjno-handlowych. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i stale dbamy o nasz rozwój i podwyższanie kompetencji poprzez szkolenia oraz dostęp do specjalistycznych publikacji. Prowadzimy stałą współpracę z wybitnymi specjalistami.

Obsługujemy kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych. Do grona naszych klientów należą Spółki Akcyjne, Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą. Współpracujemy również z syndykami, świadcząc kompleksową obsługę firm znajdujących się w upadłości.

W trosce o bezpieczeństwo danych naszych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z innowacyjnych technologii informatycznych. Wdrożyliśmy Politykę Bezpieczeństwa Ochrony i Przetwarzania Danych Osobowych wraz z Instrukcją Zarządzania Systemem Informatycznym.

Mamy doświadczenie w obsłudze wielu rodzajów oprogramowania, wspomagającego prowadzenie przedsiębiorstwa, m.in. ERP Optima, AgemaHR.

Nadszedł czas, aby zaufać fachowcom